Seznam vystavovatelů

 • ABAS ČRHala 3 - C 9

  Odborné sdružení provozovatelů bazénů, saun a regeneračních zařízení, projektantů a dodavatelských firem. Zajišťuje poradenskou činnost, posudky, organizuje semináře a školení. Člen Mezinárodní saunařské asociace ISS.

 • ALBION Group, a.s.Hala 2 - B 17

  Přední výrobce bazénů ALBISTONE a zastřešení v Evropě. Produkuje kvalitní výrobky s vysokou variabilností. Majitel mezinárodní distribuční sítě se zastřešením IDEALCOVER a bazénovým příslušenstvím BRILIX. Výhradní prodejce vířivých van.

 • ALUKOV HZ spol. s r.o.Hala 3 - B 10

  Zastřešení bazénů a zastřešení pro vířivé vany od předního evropského výrobce, člena IPC Teamu. Pro Váš bazén dodáme zastřešení včetně montáže. Jsme držitelem evropské normy pro zastřešení bazénů AFNOR a certifikátů kvality ISO 9001 a ISO 14001.

 • AQA Čerpací technika, spol. s r.o.Hala 3 - C 6

  Servis, opravy a montáž čerpadel HERBORNER.

 • AQUA Program s.r.o.Hala 2 - A 3

  Vyrábíme a dodáváme bazény, zastřešení, vířivé vany, vlnolamy, exotické dřevo, bazénovou chemii. ČOV, zemní filtry, nádrže, vodoměrné a kanalizační šachty.

 • AQUAMARINE SPA s.r.o.Hala 2 - A 11

  Wellness Program - studie, návrhy řešení, projekty a realizace. Výhradní dovozce vířivých bazénů SUNDANCE SPAS (USA), komerčních whirlpoolů RIVIERA POOL (SRN), luxusních saun KLAFS (SRN).

 • AQUASPORT CZHala 2 - C 19

  Komplexní dodávky bazénů - rodinných i veřejných.

 • Asociace pracovníků v regeneraci - APRHala 3 - C 11

  Asociace pracovníků v regeneraci je profesní společenskou organizací sdružující bazény, sauny, maséry, provozovatele a poskytovatele regeneračních služeb, projektanty, školicí střediska a dodavatele životního stylu. Pro své členy a ostatní zájemce poskytuje možnost odborného růstu formou odborných seminářů, konferencí, exkurzí a článků v odborných publikacích. Poskytuje poradenskou činnost investorům při výběru dodavatelů a projektantů pro investiční činnost v oblasti bazénů, koupališť a ostatních regeneračních pracovišť i odbornou pomoc pro stavební úřady a hygienický dozor. K tomu využívá nejen členů APR, ale spolupracuje i s VŠ příslušných směrů: ČVUT - fakulta stavební (katedra zdravotního inženýrství), Palestra VOŠ.

 • ASPR - CYMBALISTAHala 2 - A 12

  Kompletní realizace bazénů a vířivek - mozaika, keramika, vložkování. Bazény - betonové, polystyrenové. Automatizované systémy řízení kvality vody. Stavební chemie Basf - PCI (SRN). Kamenné a skleněné mozaiky, obklady a dlažby.

 • AZ-RELAX, s.r.o.Hala 3 - B 9

  Prodej bazénů a příslušenství, zastřešení, servis a odborné konzultace, realizace na klíč.

 • BALAREPOHala 2 - A 15

  Výrobce laminátových bazénů a lamelového zakrytí bazénů. Zajišťujeme dopravu, montáž a kompletní servis.

 • BAZÉN & SAUNA - vydavatelství AQUA VIVA s.r.o.Hala 3 - C 9

 • BAZÉNY - DVOŘÁK s.r.o.Hala 2 - A 13

  Poskytujeme a dodáváme bazény plastové, keramické, fóliové, vnitřní i venkovní s přelivem nebo skimmerem, zastřešení, fontány, whirlpooly. Automatické dávkování chemie. Výroba a rekonstrukce veřejných bazénů. Nové technologie a příslušenství. Dodáváme podvodní vysavače.

 • BAZÉNY - KREIDLHala 2 - B 4

  Vyrábíme a dodáváme rodinné i veřejné bazény různých tvarů a velikostí. Dodáváme bazénové zastřešení a kompletní bazénové příslušenství.

 • BAZÉNY BRANDEJSKÝHala 2 - C 1

  Výroba bazénů plastových a fóliových.

 • BAZÉNY DESJOYAUX, s.r.o.Hala 2 - A 2

  Bazény a příslušenství Jean Desjoyaux. Masážní bazénky. Teleskopické zastřešení bez kolejnic.

 • BAZÉNY WATERAIR s.r.o.Hala 2 - A 4

  Francouzský výrobce a dodavatel bazénových stavebnic. Unikátní patentovaná technologie samonosné konstrukce, kompletní nabídka příslušenství a doplňků, náhradních dílů včetně poprodejního servisu.

 • BERNDORF BÄDERBAU s.r.o.Hala 3 - A 11

  Stavba, rekonstrukce a modernizace původních bazénů a veřejných koupališť. Bazény, aquaparky, rehabilitační bazény, veřejná koupaliště, rodinné bazény, ochlazovací bazény, whirlpooly z nerezové ocele, bazénové doplňky a atrakce. Držitel certifikátů ISO 9001, ISO 14001, ISO 3834-2, DIN 18800-7.

 • BWT Česká republika s.r.o.Hala 3 - C 7

  Wellnessová centra: parní, aroma lázně, whirlpooly, masážní sprchy, balneo, bazény na míru od projekce po servis, bazénová chemie.

 • CENTROPROJEKT a.s.Hala 3 - A 12

  CENTROPROJEKT a.s., konkrétně Divize bazénů a bazénových technologií poskytuje komplexní služby při realizaci bazénů, koupališť i aquaparků. Nabízíme zpracování projektů, poradenskou a inženýrskou činnost, dodávku, montáž i následný servis.

 • COMPASS POOLS s.r.o.Hala 3 - B 14

  Bazény - sauny - whirlpooly. Realizujeme kompozitní keramické a laminátové bazény, vnitřní i venkovní, technologie, chemie. Nabízíme zastřešení bazénu, finské sauny, infrakabiny, saunové domky, topidla, příslušenství, vířivé vany.

 • CS Lyon Praha spol. s r.o.Hala 2 - B 19

  Na českém a slovenském trhu jako výhradní distributor realizujeme špičková řešení z napínané fólie BARRISOL. Náš svět jsou stropní podhledy, stropní a svítící fólie, svítidla a další interiérové realizace. Spolupracujeme jak s architekty, designéry a návrháři interiérů, tak koncovým klientům dodáváme stropní podhledy pro bazény a další domácí použití. Od roku 1992 jsme v České a Slovenské republice realizovali stovky zajímavých interiérů. www.barrisol.cz

 • CZECH PACIFIC POOLS, s.r.o.Hala 2 - B 6

  Prodej a montáž zapuštěných bazénů společnosti PACIFIC POOLS (USA). Špičková technologie, snadná a rychlá montáž, kvalitní fólie a design, bazénové příslušenství, zastřešení a bazénová dlažba.

 • Česká asociace ocelových konstrukcí

  Odborný partner veletrhu. Asociace sdružuje více než 50 subjektů, výrobců hutního materiálu, obchodníků s ocelí, stavebních firem a společností zabývajících se spojováním, svařováním a dělením ocelových konstrukcí, povrchovou ochranou a firmy specializované na manipulační techniku, montáž, software a podobně.

 • ČVUT v Praze, FSv, Katedra zdravotního a ekologického inženýrstvíHala 3 - C 8

  Výuka, bakalářské a diplomové práce, vědecká a výzkumná činnost, poradenská a odborná činnost v oblasti bazénových provozů, úpraven pitné vody, jakosti vod, čistíren odpadních vod, inženýrských sítí, městského inženýrství a stokování.

 • ČZT, s.r.o.Hala 3 - A 14

  Informační týdeníky: KOVO - DŘEVO - STAVBY - ZÁSOBY - SLUŽBY; STAVOSPOJ; Dovolená pro vás.

 • Diamant Spa, s.r.o.Hala 2 - C 13

  Prodej vířivých van, hydromasážních van, saun, bazénů a zastřešení.

 • Dinotec conzult czekHala 3 - A 2

  Firma Dinotec vznikla v Německu před 30 lety. V roce 2007 se spojila se skupinou CORAM. Toto spojení dalo základ dalšímu vývoji technologií v péči o vodu. Měřicí a regulační technika, elektrolýza, UV lampy, chemie a další produkty pro úpravu vody.

 • DPS design s.r.o.Hala 3 - C 14

  Vyrábíme a dodáváme stropní kazety a napínané stropní podhledy na míru. Dále vyrábíme interiérové dekorace, designová svítidla a výstavní expozice.

 • DYMAHala 2 - C 11

  Prodej a distribuce vířivých van americké značky VITA SPA.

 • Dynamic Media, s.r.o.Hala 2 - B 5

  LOWO - výrobce unikátního systému zastřešení bazénů svěřila své výhradní zastoupení pro Českou republiku firmě Dynamic Media s.r.o. Součástí zákaznického servisu zastřešení je: zaměření bazénu (jakéhokoliv tvaru), výroba zastřešení na míru, instalace zastřešení, záruční a pozáruční servis, prodej doplňků (osvětlení, apod.).

 • DYNTAR spol. s r.o.Hala 2 - B 18

  DYNTAR - výrobce saunových a infračervených prohřívacích kabin, nábytku, vyznačující se vysokou kvalitou provedení a dodavatel saunových topidel a doplňků pro nejkrásnější zážitky při saunování. Každá kabina na míru. Doprava a montáž po celé ČR. Největší výrobce saun v ČR, od r. 1991.

 • EUROBALNEO s.r.o.Hala 3 - B 13

  Výroba a prodej produktů pro wellness, regeneraci a balneoprovozy. Na klíč: finské sauny, parní lázně, solária, vířivé bazény (i hydromasážní), infrakabiny, masážní lehátka a vany, vybavení fitness, odpočívárny a ochlazovny.

 • EUROSPAPOOLNEWS.COMHala 3 - A 15

  Přední evropský magazín určený profesionálům z bazénářského a lázeňského průmyslu. Eurospapoolnews.com - dostupný v 7 jazycích, denně aktualizován. Eurospapoolnews vychází také v tištěné vícejazyčné podobě, a to 10x do roka. Náš informační bulletin je 1x do týdne rozesílán na 15 500 e-mailových adres profesionálů z branže.

 • Fa KOPAHala 2 - C 20

  Zahradní nábytek z teakového dřeva, ratanový nábytek, zahradní nábytek ze syntetického ratanu.

 • FISPOCLEAN s.r.o.Hala 3 - A 15 a

  Prodej, servis a speciální úpravy průmyslové čisticí techniky. Mycí, zametací, jednokotoučové stroje, vysokotlaké stroje, vysavače, extraktory, zahradní technika a sněhové frézy, drobná úklidová technika, chemie a hygienický program.

 • Fontana Watercoolers, s.r.o.Hala 2 - D 4

  Výrobce a dodavatel vody dodávaných v devatenáctilitrových barelech. Dodavatel barelů s minerální vodou Ondrášovka. Na českém a slovenském trhu dále poskytujeme servisní služby, sanitace, dodávky instantních a iontových nápojů. Doprava zdarma.

 • GHC INVEST s.r.o.Hala 3 - A 10

  Vnitřní a venkovní bazény, nerezové bazény, měřicí a regulační systémy, čerpadla, filtry, chlorovací systémy, dávkovací zařízení na plynný chlor, chemické prostředky pro úpravu vody, testery na pH a chlorovou koncentraci, bazénové příslušenství, rekonstrukce koupališť; studie, projekty, poradenství.

 • Gloria Plus s.r.o.Hala 2 - B 24

  Dodávka kompletního vybavení pro bazény a wellness centra na klíč. Bazény, sauny, vířivé vany, parní lázně. Kryoterapie - kryosauny - polária. Tepelná čerpadla. Fontány, okrasné vodní plochy, jezírka koupací, solární louky, keramické obklady, dlažby, mozaiky, protiskluzové dlažby. Dodávka - montáž - servis.

 • GMF AQUAPARK PRAGUE, a.s.Hala 2 - B 3

  AQUAPALACE Čestlice je nejmodernějším zařízením svého druhu v ČR. Nabízí Vodní svět, Saunový svět, Fitness, Spa a Wellness. Vodní svět je tvořen třemi paláci - Palácem pokladů, Palácem dobrodružství a Palácem relaxace. Návštěvníci se mohou projet na 6 tobogánech a 3 skluzavkách. Pro milovníky adrenalinu je k dispozici spacebowl a dravá venkovní divoká řeka. Milovníci vln uvítají bazén s umělým vlnobitím. AQUAPALACE PRAHA nabízí zábavu pro celou rodinu.

 • GRENA, a.s.Hala 2 - D 12

  Výroba dřevoplastových prken GRENADECK - unikátní systém na terasy, balkony, prostory kolem bazénů, do zahrad, jako obložení domů, rošty do koupelen a saun. Kvalitní náhrada exotických dřevin.

 • HaK Kladno, s.r.o.Hala 2 - A 6

  Francouzské bazény MAGILINE - prodej, servis. Železobetonová monolitická konstrukce. Filtrační blok bez potrubních rozvodů. Luxusní nábytek LES JARDINS.

 • HERBORNER PUMPENFABRIK GmbH & Co. KGHala 3 - C 6

  Návrh a výroba čerpací techniky pro čistotu i odpadní vodu. Bazénová cirkulační čerpadla.

 • HOT SPA s.r.o.Hala 2 - B 23

  Vířivé bazény z USA. Vany skladem. Novinka EASY SPA - lehce přenosné venkovní vířivky.

 • CHEMOFORM CZ, s.r.o.Hala 3 - B 9

  Bazénová chemie, vonné esence do sauny a páry, čisticí a dezinfekční prostředky pro wellness.

 • Ing. Václav Toman - květinový servisHala 2 - D 5

  Na veletrhu zajištujeme květinový servis pro vystavovatele. Zabýváme se především přímým dovozem řezaných a hrnkových květin, venkovních rostlin a stromů, floristických potřeb a obalů.

 • Intex Trading s.r.o.Hala 2 - B 26

  Zastoupení výrobce nadzemních bazénů, kartušových filtrací, elektrických ohřevů vody a chlorinátorů.

 • ISPRA s.r.o.Hala 2 - B 1

  Výhradní zastoupení firmy VÖROKA (SRN). Výroba a montáž zastřešení bazénů, zimních zahrad, teras a přístřešků. Individuální řešení atypických požadavků.

 • Jakub Kohout - BazenavseHala 2 - B 15 a

  Bazénový internetový obchod. Úprava bazénové a pitné vody.

 • Konstrukce Media, s.r.o.- časopis Konstrukce

  Mediální partner veletrhu. Prestižní dvouměsíčník o českém a slovenském pozemním stavebnictví. Seznamuje čtenáře s nejnovějšími trendy v oboru stavebnictví v širších technických a ekonomických souvislostech. Výrazněji se specializuje na segment ocelových, betonových a dřevěných konstrukcí.

 • KONTIS PRAHA s.r.o.Hala 2 - A 14

  Výroba samonosných bazénů, vyvařování bazénů fólií, výroba zimních krycích plachet na bazény.

 • L.A. Spas-Czech s.r.o.Hala 2 - B 27

  Výhradní dovozce špičkových masážních bazénů - vířivek do ČR.

 • LAMINAT TRADING s.r.o.Hala 2 - B 22

  Třívrstvový sklolaminát. Metalízová barva dle výběru. UV filtr.

 • M + H, Míča a Harašta s.r.o.Hala 2 - B 4 a

  Chemické přípravky pro údržbu vody.

 • Messe StuttgartHala 3 - A 17

  Messe Stuttgart organizuje INTERBAD - mezinárodní veletrh bazénů, bazénové technologie, saun, fyzioterapie a wellness v termínu 20. - 23. 10. 2010.

 • MIRONET, s.r.o.Vstupní hala I - A 1

  Obchod výpočetní technikou a elektronikou: notebooky, počítačové sestavy, monitory, LCD televize, navigace, servery, PC komponenty, tiskárny, foto-video, audio-video, MP3 přehrávače, spotřební materiál, sítě, kabely, kamerové systémy.

 • MK AURUM s.r.o.Hala 2 - C 10

  Supervířivky. Nabízíme široký výběr vířivých van za ceny dostupné pro každého. Moderní design, maximální výbava. Dopřejte si uvolnění po náročném dni.

 • MOUNTFIELD a.s.Hala 2 - A 5

  Rodinné bazény, zastřešení bazénů, bazénové technologie.

 • NESSY, spol. s r.o.Hala 3 - A 13

  Pokladní a turniketové systémy. Šatní zámkové systémy.

 • Obec a finance

  Mediální partner veletrhu. Časopis je určen především představitelům obcí a měst, úřadům veřejné správy a firmám, které nabízejí své výrobky a služby municipální sféře. Časopis je distribuován do všech obcí a měst ČR, na všechny obce s rozšířenou působností a krajské úřady.

 • Patria Kobylí, a.s.Hala 2 - A 13

  Výroba a dodávky bazénů a bazénového příslušenství, spolupráce se zahraničními firmami v Německu, Rakousku, Holandsku a Polsku. Poskytování komplexních a odborných služeb.

 • PRAHER ARMATURY spol. s r.o.Hala 3 - A 7

  Výrobce bazénové technologie, příslušenství včetně kolektorů a diodových světel.

 • Profesní cech obkladačů ČRHala 6 - A 6

  Poradenství v oblasti pokládky obkladů a dlažeb, obkládání bazénů, podlahové topení se sníženou výškou, izolace pod obklady a dlažby včetně vpustí.

 • Projekční kancelář Wach s.r.o.Hala 2 - C 9

  Projekční, konzultační a poradenská činnost ve výstavbě bazénů. Architektonické a koncepční studie, projekce bazénových technologií, vytápění, větrání, zdravotechniky a MaR.

 • ProMinent Dosiertechnik CS s.r.o.Hala 3 - A 4

  Zařízení pro dezinfekci a chemickou úpravu bazénové vody. Automatické měřicí a dávkovací systémy pro chlorovou nebo bezchlorovou dezinfekci. UV lampy. Ozonizace. Dávkovače pro sauny.

 • Pyramida s.r.o.Hala 3 - A 8

  Dodávka a montáž bazénových celků včetně technologie. Vířivé vany, odvlhčovače, sauny a wellness.

 • RICCO - Rudolf KorčákHala 2 - A 5 a

  Firma RICCO je výhradním dovozcem AQUAZORBu pro ČR a země EU - velká nafukovací koule z průhledného speciálního PVC. Zajištujeme dovoz, servis a promotion akce. Kouli si můžete od nás zapůjčit na odpoledne, ale i pronajmout na delší čas. Provádíme zaškolení personálu, dovezeme na místo a přímo v "akci" předvedeme. Nepoznaný pocit chůze po vodní hladině.

 • ROOF Press, spol. s r.o.Hala 3 - C 10

  Vydavatelství časopisu Wellness magazín Bazény, Spa & Sauny.

 • SAPHO Hydro & Air s.r.o.Hala 2 - B 2

  Firma SAPHO Hydro & Air s.r.o. je jediným ryze českým výrobcem hydroterapeutických systémů SPA a jejich komponentů do van a sprchových koutů, který existuje na českém trhu již od roku 1995. Jsme dodavatelem pro širokou veřejnost, specializované stavební firmy i další výrobce hydroterapeutických systémů.

 • SAUNA, s.r.o.Hala 2 - B 16

  Dodávka a montáž infrasaun, klasických saun a saunových doplňků.

 • SAUNATOP, spol. s r.o.Hala 2 - A 16

  Vyrábí a montuje sauny, infrakabiny, parní a solné lázně, whirlpooly, solária, spa bazény. Navrhuje a vytváří 3D vizualizace, design, projekty pro wellness, spa, balneoprovozy a health cluby. Privátní a komerční realizace na klíč.

 • Schweizer CZ s.r.o.Hala 2 - B 15

 • Schweizer CZ s.r.o.Hala 2 - B 25

  Yin-Yang - 100% čistý přírodní přípravek - nálevový koncentrát do saun, vířivých koupelí, jacuzzi.

 • SOFTUB CZHala 2 - B 8

  Masážní vířivé bazény SOFTUB Inc. (USA), výhradní importér pro ČR.

 • SPORTAKCENT, spol. s r.o.Hala 3 - A 1

  Bazény veřejné, lázeňské, hotelové, privátní. Aquaparky, koupaliště, tobogany, skluzavky, vodní atrakce, space bowl. Bazény z jednoho kusu (laminátové, akrylátové, laminátové s keramickou vložkou, nerezové). Wellness (sauny, parní lázně, whirlpooly, aroma lázně). Moderní technologie. Projekce - realizace - prodej - servis.

 • STAR FITNESS, s.r.o.Hala 2 - B 11

  Dodavatel profesionálního fitness vybavení zn. STAR TRAC v České republice a na Slovensku. Běžecké trenažéry, crosstrainery, spinnery, rotopedy, posilovací stroje.

 • SVĚT SAUN - Vlastimil SládekHala 3 - A 6

  Výroba, montáž a prodej saunových kabin, saunových kamen. Nabízíme kompletní řešení wellness zařízení včetně jejich návrhu a realizace.

 • SVĚTLO - FCC PUBLIC s.r.o.Hala 6 - A 11

  FCC PUBLIC s.r.o. - vydavatelství odborných časopisů AUTOMA, ELEKTRO, SVĚTLO a technické literatury. SVĚTLO - časopis pro světelnou techniku a osvětlení. Informace z praxe světelné techniky a využití světla.

 • SWINGING s.r.o.Hala 2 - C 18

 • TUPROMA, s.r.o.Hala 2 - A 7

  Solária SHARK.

 • TZB-info - internetový portálHala 3 - A 16

  Největší odborný internetový deník pro technická zařízení budov a související obory. Relevantní informace pro projektanty, techniky, provozovatele, investory i uživatele budov. Pravidelně aktualizované právní předpisy, normy a ceny energií, denně nové odborné články, krátké zprávy z oboru, informace o firmách a výrobcích, přehledy trhu, kalendář akcí, pomůcky pro každodenní praxi.

 • VÁGNER POOL s.r.o.Hala 3 - B 9

  Velkoobchodní prodej a výroba, kompletní technologie pro veřejné i rodinné bazény, elektrické ohřevy, solární absorbéry, tepelná čerpadla, navíjecí zařízení, chrliče.

 • VITAL TREND s.r.o.Hala 2 - A 8

  Výroba, prodej infrasaun, klasických a kombinovaných saun.

 • WELLNESS CENTRUM VŠEŇ a.s.Hala 2 - D 11

  Provozování areálu Termální ráj Všeň.

 • WELLNESS PROFI s.r.o.Hala 2 - B 13

  Výrobce podtlakového systému VACUSHAPE a výhradní zastoupení pro ČR a SR anglické firmy SHAPEMASTER.

 • WPC - WOODPLASTIC s.r.o.Hala 2 - A 9

  Firma WPC - WOODPLASTIC s.r.o. je prodejcem woodplastic terasových produktů. WPC je kompozitní materiál vyráběný ze dřeva a polymeru. Materiál je bezúdržbový se zárukou až 25 let. Ideální na venkovní terasy, mola, chodníky, atd.

 • ZELLER Bäderbau GmbHHala 3 - A 10

  Bazény z nerez oceli vnitřní i venkovní, nerezové bazénové atrakce.